Іван Крулько: Вирішення тарифного питання не можна відкладати у довгу шухляду

«Батьківщина» пропонуватиме до виборів у Верховній Раді такий порядок денний, щоб вирішити низку нагальних питань, які стосуються життя людей і які не можна відкладати у довгу шухляду.

На цьому наголосив Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина» під час ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne.

«Ми як країна не можемо собі дозволити чекати 2 місяці, щоб потім почати щось змінювати. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко повсякчас говорить, що треба об’єднуватись і впроваджувати ці зміни зараз, час припинити тарифний геноцид. Але жадоба і бажання утриматись за будь-яку ціну засліплює очі тим, хто сьогодні йде від влади. Вони хочуть провести 2 місяці у балаканині, обопільних звинуваченнях, щоб посилювати протистояння», – зауважив народний депутат.

За словами Івана Крулька, вже сьогодні треба знижувати тарифи, бо жовтень і опалювальний сезон не за горами, проводити справжню медичну реформу, підвищувати соціальні стандарти, пам’ятаючи при цьому про необхідність сплати 9 млрд дол. зовнішніх боргів.

«Законопроекти «Батьківщина» підготувала. І буде використовувати всі можливості, навіть мінімальні, щоб провести їх у Верховній Раді. Бо зараз стоїть питання не виборів, а майбутніх поколінь і життя людей», -резюмував заступник Голови партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова