Іван Крулько: Віримо в ЗСУ і разом наближаємо Перемогу!

Війна показала, що народні депутати можуть об’єднуватися і працювати злагоджено, приймаючи закони, які потрібні для перемоги. Попри колір значка на лацкані піджака або сукні. 

Разом з колегами за 2022-й, намагалися робити все аби наближати перемогу.

Звуки вибухів не зупинили ухвалення законопроєктів,  котрі посилюють нашу обороноздатність. Відключення світла не завадило роботі у комітетах, де ми працювали над тим аби наша економіка жила. Але найважливіше, що ми щораз знаходили рішення та механізми для підтримки людей. Ми укріпили наш тил, ухваливши зміни до Закону України «Про волонтерську діяльність» щодо підтримки волонтерської діяльності №2519-IX. Аби спростити оподаткування та дати можливість проводити необхідні збори швидше та простіше.

Окрім цього, ініціював та зареєстрував понад 50 законопроєктів та 540 поправок.

Комітет з питань бюджету у 2022 році став комітетом викликів і надскладних задач. Війна, постійний терор з боку рф, падіння курсу гривні, економічна криза мали б кинути державу у глибоку яму безгрошів‘я. Але кошторис на 2023 рік ухвалено, з урахуванням рекордної міжнародної фінансової допомоги, бюджетники отримують зарплати, пенсіонери пенсії, ті, хто постраждав від війни допомогу. Сподіваюся, що й у 2023 році депутати нашого комітету відпрацюють на максимум.

Ми не припинили роботу на окрузі.

І намагалися допомогти якомога більшій кількості українців. За цей рік опрацював 510 звернень громадян.

Разом із волонтерами, бізнесменами, військовими передали вже більше, ніж 2 тисячі тонн гуманітарних вантажів, включаючи рації, приціли, тепловізори, авто для військових, машини швидкої допомоги.

Щодня забезпечували харчуванням понад 3 тисячі переселенців.

І надалі ми не припиняємо нашої праці для забезпечення наших військових, допомоги українцям, що страждають від дій агресора.

У новому році потрібно працювати ще активніше та ефективніше.

Віримо в ЗСУ і разом наближаємо Перемогу! Слава Україні!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 27 січня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова