Іван Крулько: Війна росії проти України це ще один болючий та кривавий іспит, який має скласти не лише уся Європа, а й увесь цивілізований світ!

Цьогоріч Україна вперше за свою історію відзначає день перемоги над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні разом із усією Європою – 8 травня.

Саме в цей день Німеччина офіційно капітулювала, а фашизм був подоланий.

8 травня це день нагадування про страшну катастрофу, яка поглинула Європу, забрала життя мільйонів та лишила по собі «шрами», як нагадування про ті страшні дні.

Лицемірна політика «умиротворення» розвʼязала руки кривавій диктатурі і привела війну на території близько 40 країн.

Сьогодні Україна бореться проти рашизму і ще одного кривавого диктатора, який нищить, вбиває, руйнує та випалює усе європейське.

У Другій світовій Україна втратила понад 8 мільйонів своїх громадян.

Сучасна Україна вже третій рік щодень втрачає найкращих, своїх захисників, які ціною власного життя доводять, що «ніколи знов» фашизм (читай рашизм) не захопить Європу.

Але сьогодні, як ніколи, важливо нагадати усім, що перемога над нацизмом була здобута в результаті концентрації усіх сил, згуртованості союзників, взаємодопомоги, консолідації та солідарності.

Війна росії проти України це ще один болючий та кривавий іспит, який має скласти не лише уся Європа, а й увесь цивілізований світ!

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 8 травня 2024 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова