Іван Крулько: Війна на Донбасі триватиме доти, доки влада на ній зароблятиме

Нинішнє керівництво держави не збирається закінчувати війну на Донбасі і боротись із корупцією, тому його треба змінювати.

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час програми «Право на владу» на каналі «1+1».

«Війна триватиме і на ній гинутимуть українські солдати, допоки вона буде бізнесом для влади», – зауважив він.

За словами Крулька, рівень санкцій України стосовно РФ – мізерний, особливо зважаючи на останні обмеження, які запровадили США. До того ж, з нашого боку санкції то запроваджуються, то скасовуються. І, як наслідок, між Україною та Росією зростає товарообіг, додав парламентарій.

«Те, що Україна має вийти з СНД і розірвати Договір про дружбу і співробітництво з РФ, подається президентом сьогодні як сенсація. А це треба було зробити вже давно. Припинення участі у фейкових організаціях Росії – це також свого роду санкції», – переконаний народний депутат.

Іван Крулько нагадав: «Батьківщина» ще 27 листопада 2014 року зареєструвала три законопроекти у Верховній Раді, зокрема, щодо виходу з СНД, щодо розірвання Великого договору про дружбу та стратегічне партнерство з РФ і про повернення НАТО як стратегії зовнішньої політики України.

«Президент почув нас лише зараз, під кінець своєї каденції. Згадаймо, що під час розгляду у профільних комітетах українське МЗС порекомендувало парламенту не припиняти участь України в СНД. Тоді як це було першим домашнім завданням, яке наша держава мала виконати», – обурився політик.

На думку заступника Голови партії, найкращою санкцією проти російських олігархів, які спонсорують Кремль та війну на Донбасі, і проти українського олігархату, який «паразитує» на війні, буде активна учать у виборах та голосування за нового президента.

«Адже нинішнє керівництво держави, особливо президент, не збирається закінчувати війну і боротись із корупцією. Вони навіть Антикорупційний суд бояться ввести, бо розуміють і відчувають, що цей суд буде створений для них самих, як для найбільших корупціонерів», – наголосив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова