Іван Крулько: Вибори в ОТГ або коли лампочки «до лампочки»

«Розігріти» виборців перед місцевими виборами 24 грудня в ОТГ на Сумщині намагались горілкою, на Дніпропетровщині – лампочками та фейковими газетами, на Київщині – цукром, у інших областях – живими грошима.

Та попри наявність великої кількості «гречкосіїв», «чорний» піар, значний адмінресурс, залякування та тиск на виборців, спроби «голосувати» без паспортів або вдома, відсутність виборців у списках та помилки у прізвищах кандидатів, «Батьківщина» не лише впевнено перемогла на грудневих виборах, а й покращила свій результат.

Так, за даними паралельного підрахунку голосів із протоколів із мокрими печатками, у 51 ОТГ у 17 областях «Батьківщину» підтримало 31,6% виборців. Тоді як БПП – 19,4%, Аграрну партію – 13,8%.

3

Нагадаю, на жовтневих виборах, «Батьківщину» підтримало 31% виборців, БПП – 20%.

160bf-0000000

Отже, як бачимо із виборчої соціології, за цей рік рівень довіри до влади просів і посилився розрив між лідерами симпатій виборців – «Батьківщиною» та БПП до 12,2% у грудні проти 11% у жовтні та 9,1% – у травні.

Та чи могло бути інакше за існуючих судової, пенсійної, комунальної реформ, росту цін, ігор із курсом гривні? Людям стають «до лампочки» лампочки, якщо у країні немає реальних змін, справедливості та покращення життя і вони стоять перед вибором – змінити країну чи лідера та владу. І, власне, саме ці місцеві вибори, а не дуті рейтинги, і є найкращою соціологією і показником того, яку з партії, яку політику та якого лідера підтримує народ.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», «УП.Блоги», 25 грудня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова