Іван Крулько: Українські лікарні мають бути забезпечені кисневими станціями на 100%

«Батьківщина» підтримає у першому читанні законопроєкт, що передбачає закупівлю кисневих станцій, але наполягає, щоб Кабмін  до другого читання прорахував реальну потребу лікарень у них і озвучив свій план з підготовки країни до можливого нового спалаху ковіду восени.

На цьому наголосив заступник Голови партії  «Батьківщина», перший заступник голови Бюджетного комітету Іван Крулько під час розгляду у залі законопроєкту №5460.

«Україні треба завчасно  готуватись до того, що восени у нас може бути новий спалах ковіду, щоб ми знову не опинились у минулорічній критичній ситуації. Особливо, зважаючи на те, що Україна посідає останнє місце за рівнем вакцинації у Європі», – зауважив народний депутат.

«Батьківщина» підтримає цей законопроєкт у першому читанні. Але ми хочемо зрозуміти, чому законопроєкт не подає Кабмін? Чому в залі немає прем’єр-міністра, який має бити на сполох, щоб забезпечити країну кисневими станціями? Ми хочемо до другого читання бачити реальні розрахунки  Кабміну, щоб ефективно підготувати країну до можливого нового спалаху коронавірусу. Щоб бути впевненими, що українські громадяни отримають належну медичну допомогу», – резюмував  Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова