Іван Крулько: Українська влада виступає аутсайдером у питанні санкцій проти РФ 

Українська влада виступає аутсайдером у питанні санкцій проти РФ.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» під час ефіру на телеканалі «NewsOne», коментуючи останні заяви прем’єр-міністра Італії та президента США щодо збереження і розширення санкцій проти РФ.

«Складається таке враження, що агресія відбувається не проти України, а проти ЄС і США. Бо спочатку вони запроваджують санкції, а навздогін за ними так само робить українська влада», – пояснив він свою позицію.

«Я вважаю, що в цьому плані Україна мала б показувати приклад. І коли тільки почалось будівництво Керченського мосту, наша країна мала б накласти санкції на ці компанії і на конкретних осіб. І вже за прикладом України, коли ми провели своє розслідування, пропонувати, щоб США і Євросоюз також такі санкції накладали. Таким чином, ми були би більш зрозумілими для наших західних партнерів», – продовжив Іван Крулько.

Парламентарій переконаний, що санкції мають бути накладені і на європейські компанії, якщо буде доведено їхню участь у проекті РФ з будівництва Керченського мосту. Цей проект здійснювався проти національних інтересів України, для продовження агресії РФ і анексії Криму, додав політик.

«Очевидно, що ці компанії також мають потрапити до санкційного списку. Якщо вони не включені у такий список ЄС чи США, тоді Україна має накласти на ці компанії санкції і повідомити нашим західним партнерам, що вони діяли проти інтересів США, ЄС і підривають основи безпеки та спільної політики», – резюмував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова