Іван Крулько: Українська економіка серйозно постраждала через війну, яку розпочала рф проти України

Сьогодні підприємства по суті лишились без можливості нормально працювати. 

Багато з них просто припинили роботу, особливо на тимчасово окупованих територіях, або  на територіях, де зараз ведуться активні бойові дії. Безперечно це серйозно впливає на надходження до держбюджету.

Тому зараз треба включати всі можливі і неможливі інструменти для  її відновлення.Батьківщина ініціювала низку законопроєктів із відновлення економіки.

Наразі український уряд сподівається  на допомогу  міжнародних партнерів, що підтримає наш  золотовалютний резерв і впливатиме на прямі надходження до бюджету. Власне, з цих коштів планується виплачувати соціальні видатки.

Захищені статті сплачуються. За березень всі українські пенсіонери отримали свої пенсії у повному обсязі. Навіть була зроблена невелика індексація, але її, на жаль, «з’їла» інфляція, яка має серйозні темпи зростання  і ще буде посилюватися.

«Батьківщина» у сесійній залі підтримувала законопроекти з виплати допомоги переселенцям. Йдеться про 2 тис. грн для дорослих і 3 тис. грн для дітей та осіб з інвалідністю.

На це виділено з бюджету 600 млн грн, а також 1,3 млрд грн на виплати для допомоги по безробіттю.

Та сьогодні, на жаль, непоодинокими є звернення громадян, що є переселенцям, щодо  проблем з реєстрацією і виплатами. «Батьківщина» організувала роботу через наші штаби, щоб допомогти людям реєструватись і по тих областях, де є велика кількість переселенців, ми вже таку роботу розпочали, щоб допомогти людям пройти всі бюрократичні процедури.

Крім того, Юлія Тимошенко виступила з ініціативою спростити бюрократичні перешкоди під час реєстрації, щоб люди могли оперативно реєструватись вимушеними переселенцями і, щоб оплати для людей здійснювались у повному обсязі.

Бо багато людей виїхали з місць проживання без нічого. Деякі навіть документи не встигли забрати, коли відбувалась евакуація. Тому питання є і їх треба вирішувати планомірно.

Ми будемо над цим працювати і зробимо все, щоб це реалізувати. Бо зараз у парламенті немає влади і опозиції. Ми всі об’єднались, щоб вистояти у цій війні, щоб люди отримали найнеобхідніше.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 21 квітня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова