Іван Крулько: Україні потрібні не стільки нові, як професійні лідери

У новій Конституції, яку пропонує Юлія Тимошенко, є можливість знизити бар’єр для проходу до парламенту нових політичних сил і лідерів.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час прямого ефіру на телеканалі ZIK, коментуючи можливість потрапляння у ВРУ нових облич.

За словами народного депутата, він є прихильником практики приходу у політику нових лідерів, якою послуговуються сталі демократії (ЄС і США) – через рядове членство і молодіжні організації великих партій. Адже, на жаль, часто перед виборами з’являються нові партії і бренди із новими гаслами, але зі старими обличчями, які не дають якісної і стабільної політичної системи, додав він.

«Мені більше до вподоби система, коли люди, які горять політикою і хочуть нею займатись, виростають до професійних політиків із рядових членів великих партій з історією чи з їхніх молодіжних організацій, здобуваючи там неоцінений політичний досвід і авторитет», – зауважив політик.

Іван Крулько нагадав, що потрапив у парламент цього скликання із громадського сектору так само, як і деякі його колеги.

«Коли «Батьківщина» у 2014 році йшла до ВРУ, то перша 20-ка списку складалась із нових облич. Це і Олексій Рябчин, і Олена Шкрум, і Вадим Івченко, які ніколи не були парламентарями. Іншого варіанту, ніж пройти вибори, отримати довіру людей і потрапити до ВРУ, не існує. Ніхто не подарує владу. Її треба вибороти і потім мати план, яким чином реалізувати свою програму», – зазначив він.

Підсумовуючи, заступник Голови партії висловив переконання, що Україні потрібен більш професійний парламент, не стільки нові, як професійні лідери, які пройшли горнило партійної та політичної роботи.

«Потрібні люди, які здатні генерувати ідеї, а не білборди, втілювати їх у життя. Потрібні люди, які можуть мислити не гаслами, а змістами, які даватимуть конкретні рецепти посилення України і виводу її із соціально-економічної  кризи. А найголовніше – потрібні чесні лідери, які не будуть розкрадати бюджет і свою країну», – резюмував парламентарій.

Окрім того, Іван Крулько переконаний: аби в  парламент могли потрапляти нові політичні сили, потрібно заборонити телевізійну політичну рекламу перед виборами.

«Потягнути ті бюджети за телерекламу, які можуть собі дозволити партії, за якими стоять серйозні кошти, можуть далеко не всі. Тому «Батьківщина» готова підтримати її заборону у ВРУ», – каже Крулько.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова