Іван Крулько: Україні краще не переходити на зимовий час і повною мірою бути ближче до Євросоюзу

Україні краще не переходити на зимовий час і залишитись в українському часовому поясі, щоб повністю слідувати директиві ЄС і бути ближче до ЄС, а не до Москви.  

«Батьківщина» підтримує законопроєкт № 4201-1 Сергія Соболєва. Бо законопроєкт № 4201 начебто безневинний. У  розрізі виконання резолюції  Євросоюзу ми не будемо переходити на літній  або на зимовий час. Але є одне «але». Якщо він буде прийнятий, тоді не перейшовши на літній час, ми будемо мати один час з Москвою. Якщо  ж буде 4201-1, ми слідуватимемо європейській директиві,  повністю  будемо її виконувати і будемо ближче до ЄС, а не до Москви! От у чому різниця.

Україна має повною мірою бути ближче до Євросоюзу, куди ми вирішили інтегруватись відповідно до Конституції України, а не до Москви.

Гасло має бути «геть від Москви!», а не ближче  до Москви. У цьому є проукраїнська продержавницька позиція. До того ж, треба зважати на те, що Україна має один часовий пояс. У нас немає київського,  ужгородського чи луганського часового поясу, а є єдиний український часовий  пояс!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 3 березня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова