Іван Крулько: Українці не повинні платити за тарифами, що не мають економічного обґрунтування

Фракція «Батьківщина» наполягає на ухваленні розробленого законопроєкту 4680, який допоможе знизити тарифи втричі.

Про це під час ефіру на телеканалі «Еспресо» повідомив  народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

За його словами, команда «Батьківщини» системно займається тарифним питанням, бо вважає і доводить у судах, що тарифна політика, яка здійснювалась за попередньої влади і продовжується зараз, є абсолютно незаконною й економічно необґрунтованою.

«Українці не повинні платити захмарні тарифи, які їм виставляють, бо вони завищені і не мають економічного обґрунтування. Це просто «обдираловка» людей», – заявив парламентар.

Відповідаючи на запитання, наскільки реально можна вирішити тарифне питання, Іван Крулько зауважив, що «Батьківщина» береться лише за ті справи, в яких бачить успіх. Для підтвердження своїх слів він навів як приклад ефективність роботи парламентської Тимчасової слідчої комісії, яку було створено за ініціативи Юлії Тимошенко для перевірки заяв Уманського щодо крадіжок мільярдів гривень із Держбюджету у податковій і на митниці  через «скрутки ПДВ» та інші схеми.

«Я очолив цю ТСК. Так от, результати нашої роботи:  тільки у минулому році до бюджету поступило плюс 40 мільярдів гривень через ДПС, у зв’язку із діями, які робила ТСК. Також є реальні результати по кримінальним справам, які зараз ведуться за матеріалами ТСК. Зрозуміло, нам як опозиції не просто, але ми не опускаємо руки», – резюмував Іван Крулько.

Нагадаємо, «Батьківщина» наполягає на ухваленні свого законопроєкту №4680, який не лише дозволить знизити тарифи втричі, а й припинить корупцію на ринку. Документом пропонується направити на потреби домогосподарств дешевий газ українського видобутку. Імпортний газ, закачаний у сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за ціною закупки, врахувавши лише витрати на його транспортування й зберігання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова