Іван Крулько: Українці на власних платіжках мають відчути роботу Антимонопольного комітету та НКРЕКП

Злагоджена робота Антимонопольного комітету та НКРЕКП могла б забезпечити людям значно нижчі тарифи на комунальні послуги. Натомість, в той час, як світові ціни на нафту і газ суттєво знизилися, суми в платіжках українців значно зросли.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько в ефірі телеканалу ZIK.

«Досі такого не було, щоб електроенергія в Україні коштувала дорожче, ніж у Європі. Де наше НКРЕКП, де Антимонопольний комітет, де регулятори, які мають контролювати ціни та впливати на тарифну політику в країні? Якби у нас нормально працювала державна машина, регулятори були чесними із людьми й не давали монополістам паразитувати на ринку, то компенсатори швидко знайшлися б. Люди відчули б це на власних платіжках», – переконаний народний депутат.

Іван Крулько зауважив, що зволікання з регулюванням тарифної політики та зростання боргу за комуналку, який вже сягнув 32,6 мільярда гривень, може призвести до колапсу комунального сектору.

«Потрібно передбачити пряму підтримку у вигляді субсидій і мінімальної зарплати людям, які втратили роботу, або пішли у відпустку за власний рахунок, і опинились на межі виживання. Бо, на жаль, те, що люди перестали платити за комуналку, свідчить, що переважна більшість українців жили від зарплати до зарплати, зараз втратили те, що мали. Держава має встановити справедливі та економічно обґрунтовані тарифи, аби допомогти людям пережити ці непрості часи», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова