Іван Крулько: Україна та світ пам’ятає! Суд не за горами

РФ та всі виконавці, причетні до збиття 5 років тому MH17 на Донбасі та загибелі 298 дітей, чоловіків та жінок, мають відповісти на найвищому рівні, у міжнародних судах.

Де-факто причетність РФ до катастрофи МН17, яка за кількістю жертв увійшла в десятку найстрашніших трагедій за всю історію авіації, доведена.

Спільна міжнародна група з розслідування катастрофи дійшла висновку, що літак збито самохідною установкою «Бук», яка належить 53-й бригаді Збройних сил РФ із Курська.

Відомі й імена виконавців. У червні слідчі оголосили їх у розшук. Cуд по цій справі має відбутись у березні 2020 року у Гаазі.

РФ продовжує заперечувати, що є стороною конфлікту, розпалюючи його та пробуючи заговорити катастрофу, замести сліди…

Вчора ЄС озвучив спеціальну заяву до РФ із закликом – визнати відповідальність за збиття МН17 та співпрацювати зі слідством.

У відповідь – чергове шоу. Представник Росії підняв мовне питання в Україні на Радбезі ООН, аби виключити із порядку денного роковини збиття МН17 та невиконання Мінських угод. Але воно було невдалим.

Одразу шість країн (Великобританія, Франція, Бельгія, Німеччина, Польща, Естонія) остудили РФ у мовному питанні та висунули вимогу – повернути Україні захоплених неподалік Керченської протоки моряків і припинити розпалювати конфлікт на Донбасі.

Не дамо агресору «заговорити» MH17 і прикрити злочини «мовою»! Говорімо українською, а не мовою агресора! Бо мова – то наша зброя!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 17 липня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова