Іван Крулько: Україна має створити всі умови для підготовки майбутніх чемпіонів з біатлону

Боєприпаси спеціального калібру, які підлягають утилізації в Міноборони та МВС, мають бути передані Федерації біатлону України та Мінмолодьспорту для підготовки майбутніх чемпіонів України.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду у сесійній залі законопроєкту №3403.

«Зараз для цих цілей Україна закуповує дорогі боєприпаси за кордоном. Тоді як в Україні, в Міноборони та Міністерстві внутрішніх справ, є боєприпаси, які підлягають утилізації, але не утилізуються, займають склади і не використовуються за призначенням. Їх передача Федерації біатлону України, Мінмолодьспорту дасть змогу готувати наших спортивних зірочок до міжнародних змагань, маючи абсолютно безкоштовні боєприпаси», – пояснив народний депутат.

«Я дуже сподіваюсь, що держава буде більше думати й дбати про підготовку нашого спортивного резерву, що в Україні будуть з’являтися потужні новітні арени з біатлону, щоб ми могли приймати в Україні Чемпіонати світу та Олімпійські ігри», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова