Іван Крулько: Україна буде в ЄС і НАТО, коли влада припинить грабувати народ

Україна буде в ЄС і НАТО, коли влада перестане грабувати народ, припинить корупцію і покаже, що українці можуть жити так, як живуть громадяни Євросоюзу.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112. Україна».

На думку народного депутата, ініціатива Петра Порошенка щодо внесення змін до Конституції стосовно ЄС і НАТО  – це не захист національних інтересів, а «кон’юнктурна історія перед виборами президента, яка не надто наблизить нас до європейської та євроатлантичної інтеграції».

Адже, як переконаний Іван Крулько, європейська та євроатлантична інтеграція – це не формальні зміни до Конституції, а реальна боротьба з корупцією, відповідний рівень життя, європейські цінності та принципи.

«Чому президент вносить зміни щодо ЄС і НАТО зараз, а не зробив це чотири роки тому? Так само, як і в 2014 році, не розірвав великий договір про дружбу з РФ, а ініціював це зараз? Бо президенту нема що розказати суспільству. Бо немає успіхів. Тому він хоче переключити увагу людей на іншу тему і показати, що він – патріот», – пояснив представник «Батьківщини» останні ініціативи чинного глави держави.

Натомість, як зауважив парламентар, Україну і далі продовжують грабувати, вивозячи ресурси, зокрема, ліс-кругляк під виглядом дров.

Усі роки війни на Сході ведеться торгівля з Росією, яка є агресором і окупантом, у бюджет РФ платять податки компанії, які афілійовані із Президентом України і працюють в Росії, відбувається незаконна контрабанда з тимчасово окупованими територіями,  пояснив депутат.

«Люди не бачать змін, а тому «голосують ногами» і масово виїжджають за кордон, таким чином висловлюючи своє ставлення до політики Порошенка та ситуації в країні», – резюмував заступник Голови партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова