Іван Крулько: У Юлії Тимошенко є чіткий план виведення України із кризи

У Юлії Тимошенко є чіткий план виведення України із кризи, посилення її обороноздатності та відновлення довіри зовнішніх партнерів.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час «Політклубу з Віталієм Портниковим» на телеканалі «Еспресо».

«Юлія Тимошенко – єдиний реальний кандидат у президенти, який запропонував системну програму Нового курсу України та Нового економічного курсу. Там покроково розписано, що робитиме новий президент у перші 100 днів і надалі, щоб Україна виходила із бідності та кризи, посилювала обороноздатність, відновлювала довіру зовнішніх партнерів – і, відповідно,  економічно зростала», – зауважив він.

За словами політика, сьогодні українцям треба дуже свідомо підходити до вибору та уважно аналізувати дії та обіцянки кандидатів у президенти, щоб вибори не були спотворені «короткою пам’яттю» і відповідними технологіями, на які команда Порошенка кидає шалені ресурси.

«Я сподіваюсь, українці детально проаналізують  програми кандидатів, їхні команди, попередню діяльність, досвід тощо. А також проаналізують, чому Україна за 5 років стала найбіднішою країною Європи? І чому обіцянки про краще життя, подолання бідності в Україні залишились тільки розмовами на папері, які доведеться виправляти вже новому президенту», – припустив Іван Крулько.

На його думку, чинному президенту не завадило б відзвітувати про виконання програми «Жити по-новому», з якою він йшов на вибори президента у 2014 році.

«Минуло 5 років. Які  результати? Якщо українці почнуть аналізувати, то побачать: там є і обіцянка завершення АТО за 2 тижні, і курс долара за 10 грн, і 1 тис. грн на день для військовослужбовців, які захищають Україну на Сході, і  закриття власного бізнесу. І цілий блок інших програмних засад, які розходяться із реальними діями президента», – резюмував парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова