Іван Крулько: У санкційний список серед реальних кандидатів на посаду президента попала лише Тимошенко

Очевидно, що Кремль бачить у Юлії Тимошенко ворога. Адже на національному форумі «Нова стратегія миру та безпеки», який пройшов минулого тижня, вона пообіцяла, що Росія сповна заплатить за шкоду, нанесену українським громадянам, українському бізнесу та Українській державі внаслідок агресії. На секундочку це понад 100 млрд євро!

За 4 роки команда «Батьківщини» з громадськими організаціями зібрала і задокументувала кілька тисяч незаперечних фактів російської агресії та заподіяння шкоди з боку РФ на території України. Якщо всі постраждалі подадуть позови проти держави-агресора, то загальна сума претензій, розрахована згідно з практикою Європейського суду з прав людини, перевищить 100 млрд євро.

Так, лише за позовом члена нашої команди Ірини Верігіної суд наклав арешти на російські активи загальною вартістю близько 3,5 млрд дол.

Більше того, лише Юлія Тимошенко озвучила покроковий план, як вона збирається зупиняти війну і відновлювати мир в Україні. І його дуже позитивно оцінили військові, експерти, аналітики у сфері армії та конверсії, дипломати.

Насамперед йдеться про перехід до розширеного формату перемовин «Будапешт плюс» та залучення у переговорний процес усіх країн-гарантів територіальної цілісності та суверенітету України, а також тих, хто наразі має найбільший вплив на міжнародній арені. У переговорах мають взяти участь США і Велика Британія, Україна та Росія, а також лідери Франції та Китаю, Німеччини та представник ЄС з питань безпеки. Лише такою потужною силою ми справді зможемо протистояти РФ, переконана Тимошенко.

Також йдеться про посилення моці української армії та підняття морального та військового духу військових, припинення бізнесу на крові та корупції в армії, початок формування воєнного кабінету, який опікуватиметься розвитком стратегії миру для України, турбота про внутрішньо переміщених осіб.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 2 листопада 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова