Іван Крулько: У президента нема політичної волі боротися з корупцією

Проекту закону про Антикорупційний суд немає у порядку денному на наступний тиждень.

На жаль, вже який місяць Адміністрація Президента саботує створення Антикорупційного суду, придумуючи все нові та нові причини та відмовки, аби затягнути час і щоб нинішня влада не потрапила на антикорупційний гачок і проти неї не було винесено реальних вироків.

Усе це свідчить про одне – відсутність політичної волі боротись із корупцією на вищому рівні.

Спочатку для імітації боротьби із корупцією в АП придумали антикорупційні палати. А згодом, коли Венеційська комісія їх забракувала, в АП, аби знову ж таки відтягнути час, запропонували депутатам написати новий законопроект за можливості редагування вже існуючого, який розглянула Венеційська комісія.

Коли ж Захід почав тиснути, президент подав у Раду новий проект. Та, як показує аналіз Центру протидії корупції, у ньому проігноровані рекомендації Венеційської комісії і при бажанні роботу Антикорупційного суду можна буде банально заблокувати.

«Якщо законопроект буде прийнятий в формі, представленій президентом, він не вирішить існуючу проблему судів, які відкладають розгляд справ НАБУ. Замість того, щоб створити дійсно незалежний суд по боротьбі з корупцією, буде створено штучна установа, вразлива до зовнішнього тиску», – резюмує Центр протидії корупції.

Іван Крульконародний депутат від «Батьківщини», Facebook, 10 січня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова