Іван Крулько: У Бюджеті-2020 треба суттєво збільшити підтримку фермерів

Кошти, які раніше передбачались в бюджеті на підтримку агрохолдингів, треба спрямувати на підтримку фермерства.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112.Україна».

«У бюджеті закладено 4,4 млрд грн на підтримку відсоткової ставки на купівлю землі,  але там немає жодної копійки на підтримку фермерства, на закупку техніки і обладнання, міндобрив та насіння, щоб фермер міг успішно господарювати та розвиватись. І в цьому ключова проблема. Бо на відміну від агрохолдингів, у фермера всі кошти в обороті Щоб не вийшло так, що фермер і господарство занедбає, бо не зможе вкладати у розвиток господарства через кредит, і землю втратить, бо не зможе вчасно його виплачувати», – зауважив політик.

Іван Крулько нагадав, що «Батьківщина» запропонувала владі свої напрацювання, що зроблять українців реальними господарями на своїй землі та убезпечать від негативного сценарію запуску ринку землі.

Серед них, зокрема, збільшення фінансової підтримки фермерів, зниження кредитної ставки на закупку техніки та обладнання, запровадження страхування кредитів замість застави землі, створення правил гри у державі зі стимулювання переробки сільсгоппродукції в Україні та її експорту за кордон.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова