Іван Крулько: ТСК дослідить фінансово-господарську діяльність «Нафтогазу» і розбереться з тарифами для населення

Парламент нарешті ухвалив постанову №6340, що  передбачає створення ТСК з розслідування фактів можливих корупційних дій, що спричинили значні втрати дохідної частини держбюджету, зокрема внаслідок діяльності НАК «Нафтогаз України». На необхідності ухвалення цієї постанови кілька місяців поспіль наполягала «Батьківщина» та Юлія Тимошенко.  

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник Голови партії «Батьківщина», голова новоствореної ТСК Іван Крулько.

За його словами, ТСК в першу чергу зосередиться на розслідуванні фактів можливої корупції в особливо великих розмірах у Державній податковій службі, Держмитслужбі, інших органах держвлади, а також дослідить фінансово-господарську діяльність НАК «Нафтогазу».

«Зокрема, Тимчасова слідча комісія розслідує критичну ситуацію у сфері тарифоутворення, яка склалася внаслідок дій посадових осіб НАК «Нафтогаз України»; перевірить відомості щодо технічного та фінансового стану, ефективності використання основних фондів, що є об’єктами державної власності, а також стану систем розподілу природного газу; перевірить відомості щодо видів діяльності «Нафтогазу» та інших господарських товариств, пов’язаних з видобутком, транспортуванням, зберіганням, розподілом, постачанням природного газу, та його зовнішньоекономічної діяльності; перевірить чи дотримується«Нафтогаз» основних засад здійснення державної власності, цілей та пріоритетів, згідно з якими держава володіє нею; перевірить відомості щодо отримання і використання фінансової підтримки від держави», – зазначив Іван Крулько.

Парламентар зауважив, що в разі виявлення фактів корупції, недоотримані кошти будуть повернуті й спрямовані на підтримку соціально-незахищених верств населення, підприємців, а також у сферу охорони здоров’я та освіти.

Іван Крулько висловив сподівання, що нова ТСК буде не менш успішною, ніж очолювана ним ТСК, яка займалась розслідуванням «скруток» ПДВ та інших схем, через які бюджет недоотримував мільярди.

«Вірю, що діяльність нової ТСК буде не менш успішною, і нам вдасться не лише викрити нові схеми, а й нарешті розібратись із тарифоутворенням для населення», – наголосив Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова