Іван Крулько: Треба не податкову міліцію відновлювати, а створювати сервісні служби для бізнесу

Президентській фракції БПП треба займатись не поверненням податкової міліції, а створенням сервісних служб для бізнесу.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час «Великого ефіру зі Світланою Орловською» на телеканалі «NewsOnе», коментуючи спроби коаліції відновити каральний податковий орган.

«Вони хотіли під благовидним законом щодо спадщини провести норму, яка фактично відновлює податкову міліцію і від якої дотепер трясе весь бізнес, бо податківці займались поборами, рекетом і робили маски-шоу», – пояснив Іван Крулько і наголосив, що такі дії провладних фракцій є неприйнятними.

За словами парламентаря, на щастя, демократична опозиція цього не допустила і не допустить в майбутньому.

«Хочете відновити податкову міліцію – подавайте окремий законопроект. Обговоримо його, почуємо думки «за» і «проти» і ухвалимо рішення. А не будемо займатись підтасовками. Потрібна служба фінансових розслідувань? Давайте її обговорювати професійно як окремий законопроект», – запропонував Крулько.

16936122_1287084871339623_299941376_o

Він також вважає, що «жодної податкової міліції у нашій державі вже не буде».

Адже, на переконання депутата, в Україні мають діяти сервісні служби, які надають послуги і допомагають бізнесу, а не ті, які займаються рекетом і поборами.

Народний депутат від «Батьківщини» також звернув увагу на те, хто саме голосував за повернення податкової міліції.

«Це БПП, Народний фронт, Опоблок, Радикальна партія і колишні вихідці із Партії регіонів. Це справжня нинішня парламентська коаліція, яка коротко називається «Роттердам плюс», – зауважив Іван Крулько.

Політик також закликав колег у Верховній Раді не знищувати парламентаризм своїми «іграми» та не збурювати суспільство і парламент такими речами, як внесення поправок у перехідні положення законів, які їх не стосуються.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова