Іван Крулько: Традиційний український сніданок у Давосі цьогоріч має відчуття «сніданку в Українському Давосі»

Це відчувається в усьому – майже кожен учасник має синьо-жовту стрічку, слова солідарності і бажання допомогти, нарешті з’являється в європейців  розуміння, що собою справді являє Росія і кожен починає звикати до терміну «рашизм», як нового нацизму 21 століття. 

Є й ті, хто відмовчується і намагається «зрозуміти» Росію, але їх залишаються одиниці. Головне, що кожен, з ким мені довелося поспілкуватися, беззаперечно вірить у перемогу України. Питання в тому, якою ціною? І тут від слів, потрібні дії – зброя і кошти для підтримки України і пришвидшення розгрому окупанта.

«Переговори з Росією після завершення гарячої фази війни будуть, питання з яким президентом Росії», – ці слова Президента Зеленського, мабуть, стали квінтесенцією його виступу під час сьогоднішнього заходу.

Кожен учасник дискусій говорив про теперішній стан і важливість перемоги. Але десь у повітрі зависло питання: «А яка стратегія глобального світу щодо Росії, після війни і нашої перемоги?». Відповідь на це питання і визначить майбутню структуру безпеки у світі на наступні десятиріччя.

Давос залишається жити своїм традиційним, спокійним і нудним життям, за винятком короткого часу всесвітніх форумів.

І як хочеться помріяти, щоб і в Україні було так само нудно і буденно. Зараз гаряче, дуже гаряче. Але це час нашої трансформації з периферії Європи на реального гравця, який викликає повагу, і майбутнього лідера в регіоні.

Все буде Україна!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 25 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова