Іван Крулько: Тільки український сценарій миру допоможе повернути громадян і території

Україна є жертвою агресії та окупації частини території, тому не можна ставити її в рамки, змушуючи робити перші кроки з умиротворення.

На цьому наголосив Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина» під час ефіру на телеканалі «НАШ».

«Не ми атакували, а нас атакували. Проти нас розпочали війну, анексували Крим, забрали територію, вбивають українських громадян! А тепер хочуть, щоб ми робили якісь перші кроки», – обурився Іван Крулько.

За словами парламентаря, деякі українські політики «підіграють» плану Путіна, який хотів би й надалі контролювати окуповану територію через проведення там виборів під дулами автоматів.

«Треба розуміти, що війна Путіна проти України не про Крим і не про Донбас, а про всю Україну. Путін не заспокоїться, поки існує Україна як незалежна держава. Зараз проти нас ведеться інформаційна війна вустами російських і деяких українських політиків, які нав’язують російський сценарій виборів на Донбасі, щоб завести на місця і в парламент своїх депутатів. І це нам хочуть «подати в обгортці під назвою «мирний процес», – пояснив Іван Крулько.

Депутат переконаний, що лише реалізувавши український сценарій миру, вдасться поступово повернути своїх громадян і території країни.

«Аби провести українські вибори за українськими законами потрібно, щоб на українсько-російському кордоні були українські прикордонники, які мають забезпечити безпеку кожного виборця, члена комісії і спостерігача», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова