Іван Крулько: Ті самі люди, які будуть обирати депутатів у російську Думу, за задумом формули Штайнмаєра мають обрати українську владу

На цих вихідних Росія планує повезти на голосування на вибори Державної думи РФ 825 автобусів та 12 потягів з громадянами України, які перебувають на окупованих територіях. Комусь запропонують проголосувати так, а комусь скажуть: «їдеш голосувати, або будуть проблеми».

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «НАШ».

«І ми говоримо зараз, що вирішення проблеми окупованих територій у Києві, а не в Москві? Тобто Путін змушує українських громадян з паспортами йти голосувати за Думу РФ і організовано вивозить їх на голосування, щоб потім говорити про мир? Не хоче Путін миру, а хоче, щоб українці підтримували його партію «Єдіная Росія» та їхніх кандидатів на виборах! Про який мир чи особливий закон для Донбасу йдеться? Не пропишемо ми його, поки весь світ не зрозуміє, що Путін – терорист, і його треба жорстко ставити на місце!» – пояснив Іван Крулько.

За словами парламентаря, за задумом формули Штайнмаєра Україні пропонують варіант: спочатку вибори на окупованих територіях, а потім контроль за кордоном, а не навпаки.

«Нам кажуть, що поки на Донбасі перебувають російські військові, ми маємо провести виборчу кампанію. Тобто ті самі люди, які будуть обирати депутатів у російську Думу, за задумом формули Штайнмаєра, мають під дулами автоматів обрати депутатів Верховної Ради України. Це не вибори і не демократія, а намагання Росії розвалювати Українську державу зсередини ще більше», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова