Іван Крулько: Сьогодні питання підтримки Збройних Сил – це пріоритет

 «Батьківщина» підтримує  законопроєкт, який доопрацьований Бюджетним комітетом, що передбачає виділення додатково 22,7 млрд грн для безпеки та оборони України.  

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради Іван Крулько під час розгляду у сесійній залі законопроєкту №7012-д

«Це для ГУР Міноборони, для Нацгвардії та всіх тих, хто захищає сьогодні Україну», – уточнив Іван Крулько.

За словами парламентаря, в умовах, коли на кордонах України стоїть понад 150 тисячне військо агресора РФ, коли Україна має обороняти свої кордони, Збройні Сили мають відчувати, що український парламент робить усе, щоб вони відчували себе забезпеченими.

«Інших питань зараз, аніж підтримка Збройних сил, нема і не може бути. Це наше основне і ключове завдання! Наші солдати виконують свої функції на передовій, вони на підйомі, вони розуміють, що будуть обороняти нашу територіальну цілісність і незалежність. Наше завдання показати їм, що ми з ними й підтримуємо їх», – зазначив Іван Крулько.

Політик висловив подяку від фракції «Батьківщина» кожному солдату, який стоїть зі зброєю в руках, щоб ворог не пройшов на нашу територію.

«Я вважаю, що в ці дні російської агресії ми маємо працювати постійно. Все, що ми маємо робити, наші всі зусилля мають бути спрямовані на те, щоб ворог розумів – парламент дієздатний, влада в Україні боєздатна, Збройні Сили боєздатні – і ми не дамо ворогу жодного шансу», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова