Іван Крулько: Сьогодні нам усім треба об’єднатись і подумати, як забезпечити енергетичну і економічну безпеку України

Всі президенти, які приходили до влади в Україні, вважали, що прийшли навічно, і ніхто не намагався вести чесну дискусію із суспільством. А там, де є обман, з’являється недовіра, що підточує основи державності. 

У мене є питання до нинішньої влади щодо того, що вони говорять і, що вони роблять, коли займаються підміною понять. У мене є питання і до попередньої влади, які так само діяли.

 

Коли лунала теза, що Україна нарешті припинила  купувати газ в РФ, а насправді була створена абсолютно злочинна схема, коли в Словаччині було зареєстровано кілька прокладок і через них той самий російський газ відбирався з труби, а в Словаччині обмінювались папірцями, і це називалось реверсом, а реверсу ніякого не було, було відібрання російського газу, який йшов транзитом, а там обмінювались папірцями. Це питання, яке мене як політика дуже цікавить, бо воно стосується  енергетичної безпеки України і прямих збитків, яких зазнавав український бюджет, бо на цих прокладках платили більше, ніж коштував газ прямий у трубі. Треба було людям чесно говорити, що це наш критичний експорт, а не обманювати людей.

Якщо йдеться про кримінальне переслідування президентів, то треба пред’являти речі, які зрозумілі кожному, і які можна на пальцях довести.

Коли державною зрадою називається по суті те, що відбувається і нині, то є запитання, і ніхто ж не прийшов навічно, завтра запитають про електроенергію з Білорусії. І скажуть де різниця?

Останнє  опитування КМІСу показало, що сьогодні українців не так турбує питання війни, коли 100-тисяч російського війська стоїть на кордонах, як питання тарифів, економічної кризи, зарплат і заборгованостей.

Сьогодні нам усім треба об’єднатись і подумати, як забезпечити енергетичну і економічну безпеку України і, як за допомогою міжнародних партнерів убезпечитись від можливої російської агресії.

І давайте людям зараз чесно скажемо, що  буде з опалювальним сезоном,  як переживемо зиму, на скільки вистачає газу на опалювальний сезон,  і чому провалили закупку газу і вугілля.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 24 грудня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова