Іван Крулько: Сьогодні маємо гарну можливість для побудови парламентської республіки

Ці вибори стали тихим бунтом людей проти старої системи, проти не виконаних обіцянок, проти брехні з екранів, проти корупції, проти фасадності, коли фасад красивий, а за фасадом робляться чорні речі.

Тому помилково дивитись на результати другого туру президентських виборів, як на власні рейтинги або як на зміну вектору країни, що роблять зараз деякі політики та політсили і переконують у цьому людей.

Сторона Порошенка, наприклад, вважає, що у цих 26% вони зафіксували свою опозиційність і це їхній рейтинг, який можна буде показати на парламентських виборах. Але це не так. А в 73%, наприклад, хтось хоче побачити реванш і зміну з європейського вектору на промосковський. І це не так.

По суті, Україна стала першою країною на старому континенті в Європейському союзі, яка показала, що 73 % громадян України можуть перестати бути консервативними і подумати про те, що майбутнє може бути іншим.

Сьогодні маємо гарну можливість для побудови сильної парламентської республіки.

Але для цього новому президенту треба займатись не змінами фасадів, а змістами. Люди чекають змістів, а не фасадів. Не від того, куди переїде президент, зміниться країна. А від того, які він буде пропонувати рішення і, які люди будуть стояти за реалізацію цих рішень на практиці.

Я сподіваюсь, що на парламентських виборах український народ продовжить курс на Європу і дасть змогу обрати для президента Зеленського, якому ще треба набувати досвід, сильного прем’єр-міністра, який зробить ті баланси, яких чекає Україна.

Бо наступні вибори парламенту будуть по суті виборами прем’єр-міністра України. І тут я точно можу сказати, що це буде вибір між тим, чи ми оберемо європейський курс, чи промосковський, і чи реалізуємо ті зміни, за які голосували 73% людей, чи лишаємось, де є, а лише змінимо фасад.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщини», Facebook, 22 квітня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова