Іван Крулько: Ситуація з Саакашвілі ще раз підтверджує, що справедливість є

Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства, порушивши не тільки український закон, а й Європейську Конвенцію про громадянство, ратифіковану Верховною Радою України.

Вона передбачає, що країни, які підписали та ратифікували Конвенцію, не будуть робити нічого, аби у світі з’являлись люди без громадянства – апатриди.

Саакашвілі став особою без громадянства внаслідок дій Порошенка.

Тому відновлено, зокрема, свої міжнародні зобов’язання по Європейській конвенції про громадянство.

Що ж до самого факту надання і позбавлення громадянства. Пам’ятаєте, як Порошенко надав громадянство та помпезно вручав паспорт Саакашвілі?

Вже зараз бачимо, що це робилось не просто, щоб Саакашвілі робив реформи. Йому потрібна була ширма, щоб показати, бачите, я призначаю реформаторів на посади, а за цією ширмою, щоб його люди вибудовувати корупційні схеми, обкрадали людей і робили бізнес на країні.

Та коли ширма відкрилась і той, хто мав бути ширмою, став викривачем, і почав викривати корупцію та говорити, що насправді відбувається в Одесі, концепція змінилась. Щоб помститись Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства.

Щодо майбутнього Саакашвілі. Думаю, крім того, що Саакашвілі займатиме серйозну посаду – громадянина України, він також буде активним фактором української політики і на парламентських виборах однозначно нагадуватиме про те, що принесла Україні попередня влада.

 Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 29 травня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова