Іван Крулько: Щоб покращилось життя в країні, потрібно зробити «стоп корупції»

Нинішня влада на чолі зі «слугами народу» за рік нічого не зробила, щоб розслідувати розкрадання держбюджету через схеми Роттердам+, різного роду реверси, Дюссельдорф і тим самим покращити життя в Україні.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу NewsOne.

Народний депутат нагадав, що «Батьківщина» передала у НАБУ, ГПУ, інші правоохоронні органи факти, які доводили, що ці схеми злочинні і спрямовані проти українських громадян, бо через них зростали тарифи. Але жодне із цих питань не було не те, що доведено до суду, а навіть належним чином не розслідувано – і це відповідальність нинішньої влади.

За словами Івана Крулька, «за нової влади з’явились нові схеми, а старі набули нових масштабів».

«Я очолюю ТСК щодо скруток по ПДВ і можу сказати, що скрутки відбувались не колись десь там, вони продовжились і набули нових масштабів за нової влади. Навіть більше, з’явилися нові схеми, за яких держбюджет стає годівницею для когось. І тому, коли ця влада розповідає, що життя людей покращиться із цим бюджетом, люди не вірять. Бо це не правда. Їхнє життя покращиться тоді, коли буде зроблено «стоп корупції» і будуть зроблені висновки по злочинах минулих влад. Тоді це буде уроком і для чинної влади, і для всіх наступних, а до того це все просто слова», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова