Іван Крулько: Вірю у систему стримування і противаг США

Поки що рано говорити про результати зустрічі і домовленості, які відбувались за зачиненими дверима між президентами США і РФ. Думаю, більше побачимо і дізнаємось по конкретних діях і після того, як Трамп повернеться у США.

Від того, що відбуватиметься на Сході України, ми будемо розуміти, про що говорили Трамп і Путін під час вчорашньої зустрічі за зачиненими дверима.

Серед інших важливих питань Україна була в об’єктиві розмови. Трамп підтвердив, що Штати не визнають анексії Криму і це позитивний сигнал для України.

Президент США під час зустрічі з президентом РФ відстоював інтереси США в різних сферах. США не підтримують «Північний потік» не через те, що вони так вболівають за Україну, а через те, що це не відповідає економічним і енергетичним інтересам США.

Для України США лишаються стратегічним партнером і ніхто інший, як Трамп прийняв рішення про надання Україні летальної зброї. Джавеліни поставлені в Україну, як всі інші види озброєння, про яке запитувала Україна.

Я вірю у систему стримування і противаг Сполучених Штатів і не вірю у твіттер-дипломатію, до якої деколи вдається президент США.

Для мене більш важливі дії: це рішення Конгресу і рішення, які ухвалюються у Білому домі. Поки що все виглядає таким чином, що Сполучені Штати є дійсно стратегічним партнером для України. І це треба цінувати.

Іван Крулько, народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 17 липня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова