Іван Крулько: росія і її народ заплатять високу ціну за звірства і руйнування в Україні

Росія має заплатити високу ціну за ті руйнування, які здійснила в Україні, а путін і військові злочинці мають понести кримінальну відповідальність і бути засудженими у міжнародних судах. 

На цьому наголосив народний депутат, заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «Прямий».

На думку народного депутата, російських коштів не вистачить, аби відбудувати все, що зруйнувала росія в Україні. Україні знадобиться міжнародна допомога і свій План Маршалла, щоб можна було швидко і якісно відбудуватися.

«На жаль, План Маршала для України ще не написаний, але  розмови вже активно ведуться. Днями під час візиту делегації Європарламенту в Україну я спілкувався з одним європарламентарем щодо цього питання. Без такого плану Україна своїми силами не здатна буде відновити те, що зруйновано рф», – зазначив Іван Крулько.

Водночас політик зауважив, що Україна може отримати нові можливості для надходження коштів глобальних фінансів, коли матиме статус кандидата на вступ до ЄС.

«Я впевнений, що перемога буде за Україною! Бо ми стоїмо на стороні правди, у нас прекрасна Збройні Сили, у нас чудові люди, які допомагають один одному, у нас сильні волонтери. І ще буде новий сильний етап для України як члена Євросоюзу. Натомість Росію чекає міжнародна ізоляція, дефолт і занепад», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова