Іван Крулько: Роберт Сторч не підходить владі, бо здатен провести незалежний аудит

«Батьківщина» підтримує кандидатуру Роберта Сторча на посаду аудитора НАБУ, адже він здатен здійснити незалежний аудит, якого так боїться влада.

На цьому сьогодні наголосив народний депутат від фракції Іван Крулько з парламентської трибуни.

«Я хочу нагадати, що НАБУ інспектуватимуть три аудитори, які призначаються по одному – президентом, Кабміном і Верховною Радою України. І навіть зараз Адміністрація Президента не дає можливості, щоб парламент призначив хоч одного незалежного аудитора», – зауважив він під час чергової спроби проштовхнути аудитором Найджела Брауна.

Іван Крулько нагадав, що профільний комітет визначив кандидатуру аудитора від парламенту і ним став Роберт Сторч, який нині займає позицію заступника генерального інспектора департаменту юстиції США і є  професійним аудитором.

«До речі, команда нового президента Трампа подала його на нову посаду, бо він однаково незалежно здійснює аудит як для демократичної адміністрації, так і для республіканської. Але раптом з’являється кандидатура містера Брауна, який під час представлення у сесійній залі не зміг відповісти на запитання, хто його запросив, який він має досвід роботи, і чим він власне на цій посаді займатиметься», –  обурився парламентар.

Народний депутат від «Батьківщини» закликав депутатів із фракцій, які називають себе більшістю, не ганьбитись перед світом, а ухвалити державницьке рішення і визначити хоча б одного незалежного аудитора для НАБУ.

«Для чого вкотре ганьбитися, вносячи кандидатуру, яка викликала такий скандал у цій сесійній залі?» – емоційно звернувся  він до колег.

Іван Крулько також звернув увагу на те, що «обрання аудитора НАБУ – не рядове питання, яке стосується честі Верховної Ради України».

«Необрання аудитора НАБУ стало справжньою причиною відкладення МВФ питання щодо виділення Україні чергового траншу», – зауважив він.

Читайте також:

Боротьба з корупцією неможлива, поки при владі олігархічні групи, – Юлія Тимошенко

Владі невигідна якісна робота НАБУ, – Сергій Євтушок

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова