Іван Крулько: Результати місцевих виборів – це оцінка роботи влади

Місцеві вибори, які відбулися є дуже добрим показником того, яку люди дали оцінку владі за рік роботи.

На цьому наголосив заступник Голови партії Батьківщина», народний депутат Іван Крулько в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

«За рік роботи з 73% на президентських виборах, а потім майже 60% мандатів у парламенті, які взяли «слуги народу», зараз ситуація зійшла до майже 15%. Тому я хочу сказати, що це – оцінка того, що відбулося за рік», – зауважив Іван Крулько.

Політик переконаний, якщо влада терміново не почне приймати ті рішення, яких чекають люди, то результати, рейтинги та довіра до інституції влади буде падати ще більше.

«Коли гарант Конституції, який повинен передусім на своєму прикладі показувати дотримання Конституції і законів України є ньюзмейкером того, що буде якесь опитування, яке не має ніяких юридичних наслідків, то це ще більше підриває довіру до інституції влади. Тому я звертаюся до всіх політиків – для того, щоб була довіра до інституцій влади, парламент своїм прикладом мусить дотримуватися законів, які приймає, президент має гарантувати Конституцію і бути тим, хто найперше цього дотримується. Тоді, очевидно, і люди, дивлячись на інституції влади будуть намагатися дотримуватися законів, які ми в парламенті для них приймаємо. Це має бути аксіомою!» – закликав Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова