Іван Крулько: Реформа парламенту не відбулась через відсутність політичної волі

Фракціям більшості забракло голосів за реформу парламенту, саме тому вона не відбулась.

До такого висновку дійшов заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час обговорення на «круглому столі» РПР цього питання.

За його словами, реформа відбудеться, щойно цього справді хотітимуть політичні сили, які голосуватимуть за зміни у сесійній залі.

На підтвердження своєї позиції парламентарій нагадав, з яким пієтетом депутати цього скликання зустрічали делегацію Пета Кокса, що взявся реформувати український парламент за гроші європейських платників податків.

«Пет Кокс підготував дуже конкретний документ. Натомість імплементовано нуль! Врешті все звелось до потреби ухвалення двох коротких законопроєктів  щодо обмеження кількості комітетів (20) та обрання комітетів фракціями за принципом Д’онта, які так і не були ухвалені. Під час обговорення всі були готові голосувати. А коли дійшло до голосування, у фракціях більшості серйозно забракло голосів», – скептично нагадав Іван Крулько.

Заступник Голови партії також висловив свою думку щодо прогулів депутатів. Так, переконаний Іван Крулько, мотивувати народних обранців приходити на роботу могла б елементарна зміна порядку ухвалення рішень з 226 голосів абсолютної більшості до ухвалення рішення просто більшістю, тобто скільки буде голосів «за» і скільки «проти».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова