Іван Крулько: Путін має піти геть з України

Виведення російських військ з Донбасу – це реальний і єдиний шлях до миру.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «НАШ».

«Нам кажуть розвести війська. Але ми їх туди не заводили. Не Україна розпочинала війну, а РФ, окупувавши Крим і Донбас, і почавши вбивати українських громадян. Тому перше, з чого треба починати – РФ повинна вивести свої війська, а Путін – забрався геть з України. Натомість українські війська мають повернутись на місця дислокації, прикордонники – на кордон. Це і буде підтвердженням нашого суверенітету та контролю над територіями», – сказав політик.

За таким умов, зазначив Іван Крулько, Україна може розпочати політичний процес на деокупованих від Путіна територіях.

Парламентарій припустив, що президент Росії поставив умови Президенту України провести розведення військ, аби зустріч у нормандському процесі відбулась.

«Путін напав на Україну не для того, щоб дестабілізувати ситуацію, чи захистити когось, чи російську мову. Він напав, щоб захопити нашу країну і зруйнувати її, як державу. Це РФ робила історично не один раз. Наші громадяни, які добре знають історію, не хочуть повторення, щоб Україна припинила своє існування. Ось у цьому і є основна засторога проти розведення військ. Путін і окупаційні війська постійно порушують Мінські домовленості. Зокрема, й зараз, коли за інформацією з ООС та Міноборони, були обстріли у межах ділянки розведення і порушувався режим тиші», – резюмував Іван Крулько.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова