Іван Крулько: Проводити вибори на окупованій території під дулами російських автоматів неприпустимо

Думаю,  в українському парламенті буде неможливо знайти голоси під те, щоб на окупованій частині Донбасу відбулись вибори під дулами російських автоматів. Бо це будуть не вибори, а пародія і фіксація російського режиму на частині тимчасово окупованої території України.

Щодо дій Байдена, то він дуже серйозний і досвідчений політик, який чудово знає ситуацію в Україні, у демократичній партії він проявляв себе, як один із тих, хто міг займати достатньо жорстку позицію у зовнішній політиці. Він кілька разів був в Україні, за дорученням Барака Обами, як віцепрезидент, був відповідальний за питання Східної Європи та України,  відомий, як сенатор і як керівник зовнішнього комітету США, що першим  назвав Мілошевича військовим злочинцем.

Звісно, Байден – віцепрезидент і Байден – президент – різні позиції. Але я дуже сподіваюсь, що політика нинішнього президента США буде сильною у підтримці територіальної цілісності України і  що якраз його політика допоможе Україні досягти миру, що  відповідатиме національним інтересам України, а не означатиме капітуляцію перед Росією.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 3 квітня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова