Іван Крулько: Проти Юлії Тимошенко влада діє тими ж методами, що і Янукович

Головна мета влади на наступні президентські вибори – не допустити, щоб опонентом в другому турі була Юлія Тимошенко.

Про це вчора сказав народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько в програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Уся вакханалія, яка зараз відбувається навколо газового контракту, пов’язана з тим, що на сьогодні Юлія Тимошенко посідає перше місце в Україні за рейтингом довіри, а партія «Батьківщина» має найбільшу підтримку серед політичних сил. Ця історія спрямована на одне – боротьба з головним конкурентом. Що хоче влада на наступні президентські вибори? Хоче, щоб опонентом у другому турі був хто-завгодно, але тільки не Тимошенко. Це все спрямовано на зниження її політичного рейтингу», – наголосив він.

За  його словами, лідер партії пройшла всі суди, починаючи від національних і до Верховного Суду України, який, власне, постановив, що рішення у справі проти неї, яке виносив суддя Киреєв, було політичним.

«За всіма пунктам звинувачення Юлію Тимошенко було виправдано і вказано, що в її діях не було події злочину. До того ж, Європейський суд з прав людини не знайшов жодних ознак, жодного проступку у діяннях прем’єр-міністра Юлії Тимошенко», – додав політик.

На переконання Івана Крулька, ці всі напади на «Батьківщину» – це шум, який невдовзі припиниться.

«До того ж, наша політична сила була до цього готовою. Я вважаю, що зараз українські політики не повинні звинувачувати один одного, а думати, яким би чином об’єднати країну, щоби перемогти головного опонента держави – кремлівський режим Путіна», – зауважив народний депутат.

Іван Крулько висловив жаль з приводу того, що, здавалося б, пройшов Майдан і змінилася влада, проте методи у неї залишилися такими ж, як і за правління Януковича.

«У 2010 році Тимошенко звинувачували у державній зраді, і таким ж методами чинна влада намагається сьогодні усунути своїх опонентів», – нагадав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова