Іван Крулько: Президент має відповідати за обороноздатність країни, а не відкривати ФАПи і зупинки громадського транспорту

Президент Порошенко не переймається обороноздатністю країни, натомість опікується другорядними речами і самопіаром.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ЗІК.

«На жаль, складається враження, що голова у президента забита не тим, як посилити обороноздатність, а тим, як збагатитися та як пропіаритись. Президенту не треба займатись відкриттям ФАПів чи зупинок громадського транспорту. Він має відповідати за оборонку та зовнішню політику держави», – наголосив народний депутат.

Крулько додав, Порошенко «вішає борди зі словом «армія» і розповідає, як він побудував армію, що може перемогти будь-якого ворога», в той час, коли вибухають військові склади, а миру досі не досягнуто.

Окрім того, на думку народного депутата, влада провалила побудову бункерів для зберігання стратегічних арсеналів зброї, незважаючи на наявність грошей у бюджеті.

«Це питання не можна відкладати. Треба розуміти, що ми маємо дуже небезпечного ворога, який здійснює диверсії не тільки на території України. Це дуже серйозно, коли вибухає 50 тис. тонн боєприпасів, які будь-якої миті можуть знадобитись для фронту», – наголосив Іван Крулько.

На переконання депутата від «Батьківщини», питання вибухів на найбільших українських складах зі зброєю має стати топ-темою наступного тижня у парламенті, адже це питання національної безпеки, яке не вирішується вже чотири роки.

«Немає результатів розслідувань попередніх вибухів. І таке замовчування та бездіяльність призводять до нових трагедій. Верховна Рада має відкинути всі інші справи і застосувати можливості парламентського контролю, щоб питання не згасло і щоб були вжиті відповідні дії, а не просто зроблені якісь висновки і знайдені чергові цапи-відбувайли», – пояснив Крулько.

Парламентарій також наголосив, що він як член бюджетного комітету та представник опозиції хотів би почути звіт Верховного головнокомандувача щодо того, які превентивні заходи були вжиті за чотитри роки, аби подібних випадків не виникало.

«Також потрібно розуміти, на що були витрачені кошти держбюджету і кожної людини, яка платить обов’язковий військовий збір», – додав Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова