Іван Крулько: Президент має скасувати рішення про підвищення ціни на газ

«Батьківщина» направила президенту Проект Постанови про скасування рішення уряду про підвищення ціни на природний газ та запровадження мораторію на його подорожчання, яку підписали лідери 6 фракцій.

Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Рада».

«Проект постанови ВРУ щодо зниження ціни на газ спрямували президенту, щоб він реалізував своє право, згідно до статті 106 Конституції України, яка передбачає право ветувати не тільки закони, які ухвалює парламент, а й дію рішень уряду. Окрім того, саме президент сформував всю владу в країні: більшість у парламенті контрольована ним, уряд так само. Тому очевидно, що ключ до вирішення цього питання – на Банковій», – пояснив він, відповідаючи на закиди провладного депутата, що нібито «Батьківщина» і Юлія Тимошенко звертається до президента не за адресою.

За словами народного депутата, правляча коаліція,  як вогню, боїться постанови, яка скасує необґрунтоване підвищення ціни на газ. Про це свідчить, зокрема, голосування за законопроект «Про розмінування» у вівторок, яке технічно затягнулось на дві години, щоб парламент не встиг розглянути постанову «Батьківщини» про зниження вартості газу.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова