Іван Крулько представив громадськості проект закону «Про молодь»

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Іван Крулько представив реформаторський законопроект «Про молодь» під час відкритого експертного обговорення документу у Реанімаційному Пакеті Реформ.

«Сьогодні ми представляємо для обговорення текст системного законопроекту «Про молодь», розробленого у співпраці з провідними експертами у галузі молодіжної політики за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Програми розвитку ООН», – зазначив він.

Крулько наголосив, що цей документ стане базою для імплементації кращих європейських практик у вітчизняне молодіжне законодавство, що в тому числі, полегшить його адаптацію при інтеграції України до ЄС.

«За основу законопроекту взято Європейську хартію участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівнях, схвалену Радою Європи. Водночас, у проекті закону імплементовано найбільш оптимальні для України моделі з 40-ка проаналізованих експертами діючих законодавчих актів про молодь країн ЄС і Швейцарії», – нагадав політик.

IMG_2287

Народний депутат зауважив, що законопроект передбачає введення низки нових термінів і принципів молодіжної роботи, зміну підходів до фінансування молодіжної політики, низку новацій щодо створення національної волонтерської служби, молодіжних центрів, національної агенції підтримки ініціатив молоді тощо.

В обговоренні законопроекту взяли участь представники Міністерства молоді та спорту, Програми розвитку ООН, народні депутати фракцій коаліції, експерти Реанімаційного Пакету реформ та експерти у галузі молодіжної політики.

IMG_2255

За словами заступника Міністра молоді та спорту Сергія Митрофанського, така співпраця дала в результаті комплексний документ, який передбачає системний підхід до реформування молодіжної політики та дозволяє побудувати ефективну співпрацю між державою та активним молодіжним громадським середовищем.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова