Я б хотів, щоб люди довіряли українській владі, бо це показник стабільного розвитку країни. Але довіра до влади неминуче падає, коли слова розбігаються із діями. І це показала свіжа соціологія.
Коли формувався уряд, нам розповідали, що Україна заживе, якщо об’єднати міністерства. На це пішло пів року. Але концепція змінилась. Виявляється, щоб усе запрацювало, тепер треба роз’єднати міністерства. На це піде знову пів року… Вибачте, але коли тоді займатись економікою?
Чи приміром, звідки взятись довірі, якщо на виборах не було ні слова про розпродаж стратегічних підприємств. А зараз Україну починають за дешево й оптом розпродавати. Люди розуміють, що від цього Україна стане не сильнішою, а слабшою.
Зате ми чули, що з приходом нової влади закінчиться епоха бідності. Епоха бідності закінчилась, але для кого?
Щоб виправити ситуацію, повернути довіру та вести країну у правильному напрямку, владі треба нарешті запросити до уряду професіоналів і перестати робити над Україною експерименти.
Менше хайпу і телеграм-каналів, більше роботи, конкретних дій та інформування людей про результати.
І навчімось говорити людям правду. Якщо є проблема в економіці, треба про це говорити, а не казати, що у нас росте ВВП тоді, як люди бачать порожні кишені.
Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 лютого 2020 року.