Іван Крулько: Потрібно нарешті показати справжню ціну українського газу й добитися справедливості

«Батьківщина» розпочала збір пропозицій від фракцій для створення ТСК з розслідування заяви Отто Ватерландера по НАК «Нафтогазу» і того, чому собівартість видобутку українського газу становить 1 гривню за кубометр, а його продають людям у 8 разів дорожче, а бізнесу – у 24 рази дорожче.

Ми вже давно хочемо показати справжню ціну українського  газу й добитися справедливості, щоб не було «захмарних прибутків» у компанії «Нафтогаз», яка утримує топменеджерів за 25 млн доларів у рік з українського бюджету і при цьому продає українцям газ з 800% націнкою, для бізнесу – з націнкою у 2400%. У підсумку це лягає на плечі простих людей, адже вартість енергоносіїв закладається у ціни.

Усі фракції в парламенті вже подали своїх представників у ТСК, крім СН, які вважають, що ціна газу у 8 грн –  дуже хороша.

Нагадаю, що «Батьківщина» вже не вперше  ініціює створення ТСК по НАК Нафтогазу, аби розібратись із тарифами на газ, справедливою ціною на газ для населення, «космічними» зарплатами топменеджерів та корупцією, але провладна фракція блокує розгляд цього питання у парламенті.

Лише під час  ТСК з питань розслідування корупції у державних органах і недоотримання доходів держбюджету, яку я очолював,  Юлія Тимошенко  декілька разів піднімала  питання щодо перевірки НАК «Нафтогазу», справедливої ціни газу, «космічних» зарплат топменеджерів, несплати 72 млрд грн у держбюджет згідно з аудитом Держаудитслужби. Всі фракції голосували «за», монобільшість – «проти».

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 23 вересня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова