Іван Крулько: Порошенко хоче тотально контролювати ЦВК, включно із кворумом

Петро Порошенко хоче тотально контролювати ЦВК, включно із кворумом: щоб більшість членів комісії від БПП могли провести засідання і ухвалити будь-яке рішення.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу на телеканалі «Прямий», коментуючи відсутність голосів «Батьківщини» за  зміну кількісного складу ЦВК з 15 до 17 осіб.

Політик переконаний, не можна нехтувати законами, щоб були втілені у життя всі забаганки Банкової.

«Сьогодні був конкретний приклад, коли за забаганки Банкової парламент повинен був голосувати за основу і в цілому, за один день, у режимі «зараз внесли – після обіду  проголосували». По-перше, є певна процедура, передбачена Регламентом, а по-друге, ми проти того, щоб закони ухвалювались під когось і проти узурпації влади», – пояснив позицію «Батьківщини» Іван Крулько.

На думку народного депутата, якщо навіть у таких простих питаннях, коли 15 членів змінюють на 17, порушується процедура, цей закон потім обов’язково дуже жорстко аукнеться всій країні. Тим більше, що йдеться про такий важливий орган як ЦВК, що встановлює результати голосування виборів президента і народних депутатів України.

«Розумієте, куди ми йдемо? Якби Президент України хотів чесних і прозорих виборів, для чого йому контролювати тотально 2/3 ЦВК?» – риторично натякнув  парламентарій.

Іван Крулько переконаний, що цей закон оперативно буде підписаний президентом на четвер, хоч у парламенті вже є подання про його переголосування і за ротацію членів ЦВК «Батьківщина» голосуватиме.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова