Іван Крулько: Питання територіальної цілісності не можна виносити на референдум

Немає необхідності проводити референдум по Криму й Донбасу та запитувати в українців очевидні речі: Крим і Донбас – це українські території!

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько, коментуючи під час ефіру на «Прямому каналі» заяву президента щодо можливого референдуму з питань Криму і Донбасу.

«Мені як юристу незрозуміло, яке питання може бути винесене на референдум у контексті окупованого Донбасу й анексованого Криму? Чи підтримує Україна, щоб Донбас і Крим далі був Україною? То всі свідомі українці скажуть «так», підтримуємо, ми територіями не торгуємо», –  зауважив Іван Крулько.

«І друге, незрозуміло, для чого це робити? Якщо це факт для всіх країн світу, які визнали Україну як незалежну державу і які підписали відповідні договори про визнання кордонів. На мою думку, немає необхідності запитувати про очевидні речі. Крим і Донбас – це українські території», – продовжив народний депутат.

До того ж парламентарій нагадав, що за Конституцією і законом про референдум питання територіальної цілісності не можна виносити на референдум.

«Такий референдум приречений, бо український народ, який відноситься до РФ як до агресора, який готовий захищати територіальну цілісність і безпеку України зі зброєю в руках і розуміє, що рано чи пізно крапки над «і» будуть розставлені, і наші території і люди будуть повернуті до України, і окупація буде відбита, не дасть права жодному президенту торгувати Україною», – висловив упевненість Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова