Іван Крулько: Питання анексії Криму й окупації Донбасу – нерозривні

«Батьківщина» підтримує постанову Верховної Ради України щодо звернення до ООН та цілої низки міжнародних інституцій  стосовно засудження незаконної окупації та анексії  АР Крим. 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько  під час розгляду у сесійній залі законопроєкту №4655.

«Батьківщина» вважає, що при засудженні окупації АР Крим треба говорити також про український Донбас, частина території якого сьогодні так само окупована РФ, де встановлена фактично російська адміністрація і є російські війська», – уточнив Іван Крулько.

Резюмуючи, народний депутат зауважив, що український парламент має на найвищому рівні у світі ставити питання того, що Українська держава стала об’єктом нападу з боку Російської Федерації, яка анексувала Крим, окупувала частину Донбасу і веде проти України війну.

«І це треба робити доти, поки повністю не буде повернено контроль над Донбасом,  поки не буде відновлено територіальну цілісність і на Донбасі, і в Криму. І головне – поки не буде повернено громадян України, які наразі  перебувають у  тимчасовій окупації», – підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова