Іван Крулько: Перевірити треба не лише «Укрзалізницю», а й НАК «Нафтогаз»

«Батьківщина» підтримує створення ТСК з питань перевірки та оцінки стану «Укрзалізниці», а також наполягає на створенні ТСК з перевірки діяльності НАК «Нафтогаз».

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду проєкту постанови № 3432.

За словами парламентаря, «Батьківщина» буде домагатись перевірки НАК «Нафтогаз», яка є закритою структурою для всіх контролюючих органів, «щоб дістатись істини й щоб ті, хто «розпилює» бюджетні кошти у компанії, відповіли перед законом, і кошти повернулись у державний бюджет».

«Вчора на мої прямі запитання щодо того, скільки Нафтогаз закачав газу у газосховища влітку за низькою ціною, не дали відповіді ані прем’єр-міністр, ані в.о. міністра енергетики Вітренко», – зауважив Іван Крулько.

Політик також нагадав, що згідно з висновками Держаудитслужби, «Нафтогаз» не перерахував 75 мільярдів гривень до держбюджету і має порушень на 250 мільярдів гривень.

«Це втричі більше, ніж ми отримали кредитів від МВФ. Це – кошти, які ділись невідомо куди. Це непомірні тарифи, які лягли на плечі кожного українця. Тут кошти й для державного бюджету, і для вакцин, і для пенсій, і для розв’язання соціально-економічних питань, чого потребує кожна українська родина», – зауважив Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова