Іван Крулько: Переведення у держвласність Кафедрального собору у Сімферополі – це частина боротьби за український Крим

Фракція «Батьківщина» одноголосно підтримує проєкт постанови, що захищає українське майно в тимчасово окупованому кремлівським режимом Криму, бо це – частина боротьби України за український Крим.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду у сесійній залі проєкту постанови №3447.

За словами парламентаря, документ стосується не конфесій, а передачі у державну власність українського майна, щоб його було важче  відбирати окупантам. Йдеться про будівлю Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги у Сімферополі. Народний депутат обурився тим, що у Верховній Раді  важливий проєкт постанови два роки не ставився у порядок денний.

«Цей  проєкт постанови  зареєстрований у березні 2020-го. Зараз 2022-ий! Два роки тягнули, щоб його проголосувати, а митрополит Климент оббивав усі пороги з проханням проголосувати, «бо це єдиний храм Православної церкви України й українське майно, яке знаходиться  в тимчасово окупованому Росією Криму». Скажіть, хто ми є, якщо два роки тягнемо з такими важливими, а не технічними  проєктами, що є частиною боротьби України за те, що нам належить, і за український Крим. Щоб ми відвоювали український Крим, коли прийде час, щоб повернули наші території та наших громадян, бажано дипломатичним шляхом», – наголосив Іван Крулько.

«Хто вважає, що Крим український і стоїть за нього і за захист Української державності – той має голосувати, а ті, хто підігрують Кремлю, будуть голосувати іншими кнопками», – резюмував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова