Іван Крулько: Парламент має вирішити питання, які справді турбують людей, до новорічних свят

Парламент має якнайшвидше розв’язати питання із погашенням боргів шахтарям, із відтермінуванням «вбивчих» норм для ФОПів і з перевірки діяльності НАК «Нафтогаз» та чинних тарифів.

На цьому під час ефіру на телеканалі «Рада» наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

«Неприпустимо мати борги перед шахтарями у час, коли в країні існує нестача вугілля і коли треба нарощувати видобуток. Зарплатні борги перед шахтарями мають бути негайно погашені, щоб вони могли отримати зароблене важкою працею та провести Новий рік і різдвяні свята зі своїми родинами, а не з касками під парламентом», – зауважив Іван Крулько.

«Крім того, треба ухвалити законопроєкт, який на рік відтерміновує введення у дію з 1 січня  «вбивчих» норм для ФОПів.  Якщо цього не зробити, то вже з нового року на межі виживання опиняться тисячі малих підприємств, які самі на себе заробляють, створюють робочі місця і ВВП для країни. Вони з родинами банально виїдуть за кордон, і ми втратимо активний середній клас, що приносить ВВП для країни і створює  робочі місця», – продовжив він.

За словами парламентарія, логічно було б також в  останній сесійний тиждень року поставити крапку над «і» у тарифному питанні,  бо підвищення тарифів  торкнеться у новому році кожного українця.

«На жаль, на минулому пленарному тижні у «порядок денний» так і не був поставлений законопроєкт про створення ТСК з перевірки «Нафтогазу», яка має з’ясувати, чому провалений опалювальний сезон і не закачані достатні обсяги газу у газосховища за ціною 200 доларів за тисячу кубометрів, попри наявні ресурси для цього, а зараз його змушені купувати по 1500 доларів за тисячу кубометрів; де 70 мільярдів гривень, які мали поступити у бюджет від «Нафтогазу», скільки взагалі коштує газ власного видобутку, що у нас з видобутком газу, а також із «космічними» зарплатами і преміями у «Нафтогазі», – повідомив Іван Крулько.

Він також зауважив, що ТСК з перевірки «Нафтогазу» може допомогти врегулювати тарифне питання, тому команда «Батьківщини» робить усе можливе, щоб на цьому тижні були ухвалені необхідні рішення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова