Іван Крулько: Парламент має чітко заявити, що частина Донецької та Луганської областей та Крим – це українські території

«Батьківщина» підтримує звернення Верховної Ради України до ООН, Єврокомісії, ПА ОБСЄ, ПА НАТО щодо невизнання незалежності самопроголошених утворень.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду проєкту постанови №7048.

Він уточнив, що ця заява парламенту викликана зверненням Держдуми РФ, за поданням комуністів і партії російської  влади, до президента Росії Путіна, щоб визнати ДНР і ЛНР незалежними державами.

«По суті, це є продовженням гібридної війни Росії  проти України. Це йде в комплексі з посиленням агресії РФ і скупченням російських військ на кордонах України. Український парламент має чітко заявити, що частина Донецької та Луганської областей, а також Крим – це українські території, а не  якісь там «незалежні  утворення», це – окупація  Російською Федерацією. Ті,  хто приймають і пропонують такі  злочинні рішення,  мають бути покарані, у тому числі посиленими санкціями з боку Заходу», – наголосив Іван Крулько.

Також народний депутат звернув увагу на те, що в парламенті намагаються «торпедувати» Будапештський меморандум, на який мала б спиратись у своїй боротьбі Україна.

«Я  хочу чітко сказати, що Будапештський меморандум – це єдиний документ, який дає гарантії Україні, на відміну від Мінська, який говорить, що під дулами російських автоматів будуть проходити вибори на українській  території. І Україна має керуватися Будапештським меморандумом!», – підсумував заступник народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова