Іван Крулько: Окрім заборони участі в міжнародних змаганнях спортсменам з рф та білорусі, потрібно виключити їхні спортивні федерації з міжнародних спілок

Потрібно не просто забороняти участь російським і білоруським спортсменам у міжнародних змаганнях, а й виключати їхні спортивні федерації з міжнародних спілок!

Про це я заявив з трибуни Верховної Ради України і продовжую на цьому наполягати!

Діяти потрібно так, як це було зроблено  Міжнародною Федерацією біатлону на конгресі у Зальцбурзі, де я мав честь як Президент Федерації біатлону представляти Україну.  Там не просто прийняли рішення не допустити російських та білоруських спортсменів до змагань, але, найголовніше – призупинили членство федерації росії та білорусі у міжнародній федерації біатлону. І це єдина з усіх міжнародних федерацій, котра ухвалила таке рішення. Потрібно добиватися, щоб вони навіть не могли приїжджати на міжнародні конференції.

Ми маємо бути одним потужним голосом і в жодному разі не можемо допустити аби країна, котра вбиває сьогодні українців і країна, котра у цьому допомагає прикривалися на спортивних аренах білими прапорами та шукали індульгенцію.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 11 серпня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова